Andris Vilks

Aivars Vindelis, 19.07.2011 23:21
Dzīvoklī esošie apkures radiatori ir dzīvokļa īpašnieka īpašums, tāpat kā dzīvoklī esošās sanitāri - tehniskās ierīces. Šo ierīču nomaiņai un remontam, tāpat kā radiatoru nomaiņai, nav nepieciešama pārējo dzīvokļu īpašnieku piekrišana. Pie mājas kopīpašuma ir attiecināmi dzīvoklī esošie stāvvadi, kopējā ventilācijas sistēma, kopējie dūmvadi, tas ir tādas inženierkomunikācijas, kas kalpo visas mājas, vai tās daļas iedzīvotāju vajadzību apmierināšanai.
Aivars Vindelis, 10.09.2011 10:13
Komentārs To Andris Vilks Pirms sniedzat tādus komentārus ,lūdzu pārlasiet dzīvokļa īpašuma likumu: Tiesu prakse: (SKC – 754 /2006 SKA-102/2007 )  Apkures komunikacijas ka funkcionali nedalami elementi ir atzistami par dzivokla ipašuma ietilpstošo kopipašuma dalu. Radiatoru demontaža un dzivokla apkures komunikaciju atvienošanai ir nepieciešama dzivoklu ipašnieku piekrišana.  Siltumapgades sistema ir buveta ka vienota sistema, kas kalpo visas majas siltumapgades nodrošinašanai. Sistemas nesankcioneta parbuve apdraud visas majas apkures sistemas normalu ekspluataciju.
Andris Vilks, 21.09.2011 13:22
Paldies par informāciju. Uz šo brīdi varu komentēt tikai to, ka radiatoru nomaiņai dzīvoklī nav nepieciešama visu dzīvokļu īpašnieku piekrišana, jo dzīvokļa īpašnieks pats veic vecu vai nedarbojušos radiatoru nomaiņu savā dzīvoklī. Pieļauju, ka Jūsu minētajos spriedumos ir runa nevis par radiatoru nomaiņu, bet par radiatoru demontāžu un dzīvokļa apkures komunikāciju atvienošanu no kopējās sistēmas, kas iespaido visas apkures sistēmas funkcionēšanu. Sīkāku informāciju sniegšu Jums pēc iepazīšanās ar Jūsu minēto spriedumu pilnu saturu.
« Atpakaļ
Andris Vilks - Īres valdes priekšsēdētājs
Copyright © 2009-2013, Andris Vilks